h Dolar 7,6668 %-1.13
h Euro 9,1161 %-1.13
h BIST100 1.537,84 %0.49
a Öğle Vakti 13:20
İstanbul 10°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Misli.com 2. Lig’de 25. hafta programı

Misli.com 2. Lig'de 25. hafta müsabakaları 24 Şubat Çarşamba günü oynanacak.

Futbolda Misli.com 2. Lig’de 25. hafta maçları 24 Şubat Çarşamba günü yapılacak. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Beyaz ve Kırmızı Grup’ta tamamı yarın oynanacak maçların programı şöyle: – Beyaz Grup 13.00 Ergene Velimeşespor-Manisa (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Niğde Anadolu-Çorum (Niğde 5 Şubat) 13.00 İnegölspor-Kocaelispor (İnegöl İlçe) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Şanlıurfaspor (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Uşakspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Zonduldak Kömürspor (Diyarbakır) 13.00 Sancaktepe-Gümüşhanespor (15 Temmuz) 13.00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor) – Kırmızı Grup 12.00 Van-Karacabey Belediyespor (Van Atatürk) 13.00 Kırklarelispor-Bodrumspor (Kırklareli Atatürk) 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Kırşehir Belediyespor (Tarsus İlçe) 13.00 Eyüpspor-Mamak (Eyüp) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pendikspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 GMG Kastamonuspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Gazi) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Bayburt Özel İdare (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.00 Turgutluspor-Serik Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Pazarspor-Sakaryaspor (Pazar İlçe)

Beğendiniz mi ?
Toplam 0 Puan: 0]

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: